RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Adventní firemní večírky na Plavbě lodí či OLOŠLAPU

18. 11. 2019

Adventní firemní večírky na Plavbě lodí či OLOŠLAPU

Zdravím vás všechny, kterým se tento mail dostane do rukou. 

Věřím, že ať už jste zaměstnavatelé či personalisté, s blížícím se koncem roku přemýšlíte o tom, jak společně se svými zaměstnanci a kolegy uzavřít letošní rok v přátelském, neformálním duchu. 

Rád bych Vám proto touto cestou nabídl jménem Plaveb Olomouc možnost využít ke společné oslavě / večírku / posezení jak Zimní plavby na Ololodi Kordulce či lodi Marii Terezii, tak Jízdy na našem OLOŠLAPU II Žánek či využití našeho zázemí v OLOPUNČI, které může posloužit také pro naši novinku v podobě degustací (rumových, vinných, whiskey degustací a absintových). 

Plavby probíhají ve vytopené lodi za účasti kapitána, který bude podávat výborný domácí punč či horký mošt, můžeme samozřejmě zajistit i občerstvení dle libosti. Voňavé horké nápoje nebudou chybět ani na Ološlapu. Tam se o teplo postarají pletená ponča a troška pohybu (kdo nebude chtít šlapat, nemusí, máme i motorové pohánění).


Kapacity jsou sice omezeny, ale my si dokážeme poradit skoro se vším a jednotlivé plavby a jízdy můžeme kombinovat či vytvořit jedno zázemí například v našem přístavišti. Záleží jen na Vaší představě a přáních.
Pokud se rozhodnete pro jednu z výše uvedených variant, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.
Budeme se těšit na viděnou. Do té doby přejeme klidný, předvánoční čas plný milých setkání.


Srdečné pozdravy
Kapitán Šimon Pelikán


Rezervace je možné udělat zde: info@plavbyolomouc.cz
Více informací najdete na: www.plavbyolomouc.cz
Kontakt: 731640 740

Novinky - výpis všech